Wystawy „Magia kolorów i emocji” - Kraków - listopad 2017
8.jpg

Relacja z wernisażu wystawy "Magia kolorów i emocji" w której obrazy zaprezentowali artyści: Małgorzata Piątek-Grabczyńska, Gabriel Grabczyński, Jerzy Cichecki i Dariusz Twardoch. Wystawa odbyła się w Niebieski Art Hotel&SPA w Krakowie w listopadzie 2017 roku.

Dziękujemy za spotkania podczas minionej zbiorowej wystawy malarstwa pt. "Magia kolorów i emocji" która odbyła się w listopadzie w Krakowie w Niebieskim Art Hotel&SPA przy akompaniamencie pianina na żywo.

W ramach wystawy galeria Polish Art&Design zaprezentowała malarstwo Jerzego Cicheckiego, Małgorzaty Piątek-Grabczyńskiej, Gabriela Grabczyńskiego i Dariusza Twardocha. To co łączy odmienne style tych artystów to tytułowa magia kolorów i szeroka paleta emocji, które wzajemnie uwodzą siebie i odbiorców. Poczuć, zapragnąć, wrócić do marzeń, spojrzeć z innej perspektywy... na chwilę to wszystko zawładnęło naszą duszą dzięki pięknie prezentowanych obrazów.

Wernisaż upłynął w rytmie standardów jazzowych, poruszającej muzyki filmowej
i innych fantastycznych brzmień pianina, a to za sprawą Pawła Domaradzkiego, krakowskiego pianisty i aranżera.

Wydarzeniu patronowali: Telewizja TVP3 Kraków, Radio Kraków, portal urzędu miasta Magiczny Kraków, Miasto Kobiet, Lounge Magazyn, Karnet.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.