Retrospektywna wystawa malarstwa Dariusza Twardocha pt. "Takie zwykłe choć...niezwykłe sceny z życiu Ludzieńków" - Warszawa - kwiecień 2017r
6.jpg

Retrospektywna wystawa malarstwa Dariusza Twardocha, pt."Takie zwykłe choć...niezwykłe sceny z życiu Ludzieńków" odbyła się w kwietniu 2017r. w Warszawie. Relację z wernisażu wyemitował "Kurier Warszawski" na TVP3 Warszawa.

 

 

Podczas wystawy zaprezentowano sceny z życia Ludzieńków - cykl przepięknych obrazów pastelowych stworzonych ręką Mistrza. Unikatowa technika doprowadzona do perfekcji pozwoliła Artyście wyeksponować w sposób wręcz niespotykany emocje i piękno kruchych postaci. To, co dodatkowo wyróżnia malarstwo Twardocha to fakt, że każda z prac opatrzona jest autorską sentencją umieszczoną na passe-partout. Stanowi to jakby drugi poziom wyrazu jaki oferuje nam artysta i może, choć nie musi, podsuwać interpretację dzieła.

TVP Kultura również patronowało wystawie Darka Twardocha. Zajawkę z programu "Afisz kulturalny", możecie zobaczyć poniżej.

Wystawa odbyła się w XIX-wiecznych zabytkowych murach Fortu, byłego trzonu Twierdzy Warszawa, gdzie obecnie mieści się Centrum Sztuki Fort.

Więcej relacji można obejrzeć na naszym Facebooku.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.